Показване на 6 резултата

Покажи 24 36 56

Клаксон

9.90лв.

CH000064

Клаксон универсален 12V диаметър 70 мм

Реле за мигачи Aprilia – Vicma

29.90лв.

VIC-21152

Реле за мигачи брой пинове 2 (10W) за APRILIA AMICO, AREA 51, CLASSIC, ETV, ETX, GULLIVER, HABANA, LEONARDO, PEGASO, RALLY,

Реле за мигачи Aprilia, Cagiva – Vicma

16.90лв.

VIC-21153

Реле за мигачи брой пинове 2 (21W) за APRILIA AF1, AMICO, ETX, TUAREG; CAGIVA SST, SX 50-350 1979-2001

Реле за мигачи Honda, PIAGGIO/VESPA – Vicma

20.90лв.

VIC-21154

Реле за мигачи брой пинове 2 (10W) за HONDA MTX, NS; PIAGGIO/VESPA ET2, ET4, FREE, HEXAGON, NRG MC2, NTT, QUARTZ

Реле за мигачи Honda, Suzuki – Vicma

22.90лв.

VIC-21155

Реле за мигачи брой пинове 2 за HONDA CB, NX, XL, XRV; SUZUKI AN 125-650 1987-2002